Бути дурачками в історіі з безвізом це свідома стратегія Зеленського - Віталій Шабунін - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 33.41
Бути дурачками в історіі з безвізом це свідома стратегія Зеленського - Віталій Шабунін

Віталій ШАБУНІН.

Фото УП.

Бути дурачками в історіі з безвізом це свідома стратегія Зеленського - Віталій Шабунін

У скандалі навколо руйнування антикорупційних органів та загрози втратити безвізовий режим у Зеленського обрали комунікаційну стратегію «бути дурачками». Про це в інтерв‘ю «Українській правді» заявив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін

«Чому Зеленський і його команда ведуть себе, як м’якше сказати, неадекватно? Довгий час у нас була дискусія: вони реально не розуміють, що роблять, або навпаки – все розуміють і це свідомі рішення і дії? Я все більше схиляюся до другого, що обрана комунікаційна стратегія – бути дурачками. От дурачкам пробачають, дурачків не ненавидять. «Ну вони хароші, просто вони не понімають», - говорить Шабунін.

 Віталій Шабунін наголошує: наратив, що він просто не розуміє – дуже зручний для Зеленського. «Або «це все злий Єрмак, який постійно обманює хорошого, але недосвідченого Зеленського».

«Коли тобі задають конкретне запитання, а ти починаєш «це все Порошенко» – це дуже зручно з точки зору комунікації, але в це не можна довго вірити».

Все Зеленський добре розуміє, в тому числі в історії з САП. І коли він вкидає оцю дурницю про те, що це Порошенко розказує… Порошенко послів G7 попросив із заявою вийти? Чи, може, Порошенко змусив виходити євродепутатів з заявами? Точно ні.

І Зеленський не може цього не розуміти. Тому мені здається дуже важливим завданням зараз – пояснити суспільству, що Зеленський все розуміє і він несе відповідальність за все», - переконаний голова правління ЦПК.

«Коли тобі задають конкретне запитання, а ти починаєш «це все Порошенко» – це дуже зручно з точки зору комунікації, але в це не можна довго вірити», - говорить Шабунін.

Він вважає, що голосування за членів конкурсної комісії САП свідчить про фактичне формування новоі коаліції у парламенті - олігархічно-проросійської.

«Це фактично нова проросійська коаліція, проросійсько-олігархічна коаліція. В олігархів, Коломойського, в першу чергу, і корупціонерів є тактична ціль – знищити антикорупційну інфраструктуру. Якщо у олігархів ціль – просто зруйнувати загрозу, то у проросійських агентів впливу ціллю є не просто знищити антикорупційну систему, а розірвати стосунки України з Заходом, що вигідно Росії. Ну бо неможливо Україні в такому її стані боротися з російською агресією. Ні фінансово, ні дипломатично, ні політично, ні військово», - застерігає Шабунін.

Джерело: УП.