Троє лучан, які померли від ускладнень коронавірусу, мали супутні недуги - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
Троє лучан, які померли від ускладнень коронавірусу, мали супутні недуги

Троє людей померло через ускладнення.

Фото з відкритих джерел.

Троє лучан, які померли від ускладнень коронавірусу, мали супутні недуги

Хронічні хвороби спричинили погіршення перебігу хвороби

У Луцьку за 18 та 19 вересня від ускладнень коронавірусу померли троє пацієнтів Волинської обласної інфекційної лікарні та Волинської обласної клінічної лікарні. Дані про померлих увійшли в статистику за 20 вересня.

Про це у коментарі Інформаційному агентству ВолиньPost розповів начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Лотвін.

За словами посадовця, усі троє померлих мали важкі супутні хвороби та важку форму коронавірусу, двоє з них – люди пенсійного віку.

Так, 18 вересня померла пенсіонерка 1944 року народження, яка захворіла 3 вересня. З 14 до 18 вересня вона перебувала у інфекційній лікарні. Жінка мала двобічну пневмонію. Серед супутніх хвороб – цукровий діабет другого типу.

Хворі мали цукровий діабет, ожиріння, цироз печінки.

19 вересня померла жінка 1964 року народження. Вона захворіла 28 серпня. З 9 до 19 вересня перебувала в обласній лікарні. Теж мала двобічну пневмонію. Супутні хвороби – цукровий діабет другого тип, гіпертонічна хвороба, ожиріння.

 


Цього ж дня, 19 вересня, помер чоловік 1946 року народження. Захворів 31 серпня. З 7 до 19 вересня перебував в інфекційній лікарні. Мав двобічну пневмонію. Супутні недуги – дифузний кардіосклероз, цироз печінки.

 

Джерело: ІА Волиньпост.