ЦВК запустила онлайн-гру про вибори - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 33.53
ЦВК запустила онлайн-гру про вибори

Пограти у гру можна на сайті ЦВК.

Фото ЦВК.

ЦВК запустила онлайн-гру про вибори

На сайті зазначено, що на порталі кожен може безкоштовно ознайомитись і поглибити знання про вибори й демократію, про принципи виборів та їх організацію, про виборчі системи й інші важливі теми у простій манері

У понеділок, 21 вересня, Центральна виборча комісія запустила безкоштовний портал, на якому у вигляді інтерактивної онлайн-гри у доступній та жартівливій формі пояснюють виборчий процес. Про це інформує Суспільне.

Пограти у гру можна на сайті «ЦВК: Просвіта». Нині доступний лише один курс «Про вибори». Він пов'язаний з історією розвитку виборів та їх необхідністю у сучасній державі. Курс складається з шести блоків, з яких поки що відкриті лише два. Інші відкриваються з 28 вересня та 5 жовтня.

 Нині доступний лише один курс «Про вибори». Він пов'язаний з історією розвитку виборів та їх необхідністю у сучасній державі. 

Над проєктом працювали понад 30 фахівців, за менеджмент проєкту відповідала Рада Європи. Студія онлайн-освіти EdEra та креативна лабораторія Platforma розробляли концепцію та онлайн-курси, EdEra, зокрема, – навчальну платформу і сайт, креативна агенція BigBangers створювала візуальну частину проєкту.

 

 5 вересня розпочався виборчий процес. З 15 до 24 вересня відбувається офіційне висування кандидатів.