«Динамо» здобуває виїзну перемогу над «Гентом» (Відео)

Таки перемога!

Фото champions.football.ua

Матч-відповідь у Києві вже за шість днів

«Гент» (Гент, Бельгія) – «Динамо» (Київ, Україна) – 1:2 (0:1 – Владислав Супряга, 9 хв.; 1:1 – Тім Кляйндінст, 41 хв.; 1:2 – Карлос де Пена, 79 хв.)

Ліга чемпіонів УЄФА. Раунд плей-офф. Перший матч. 23 вересня 2020 року. Гент. Стадіон «Геламко Арена». Без глядачів. Головний суддя Овідіу Гацеган (Румунія).

Бельгійський «Гент» вийшов на поєдинок з київським «Динамо» з трьома із трьох можливих українцями у стартовому складі.

Над Гентом вирувала справжнісінька злива, а на дев'ятій хвилині господарі поля пропустили: суддівська бригада зарахувала гол Владислава Супряги лише після наради із системою VAR.

Нова халепа для «Гента» трапилася вже в середині першого тайму: поле через травму покинув ексгравець «Динамо» Роман Яремчук.

Щоправда, німець Тім Кляйндінст, який вийшов замість нападника збірної України, незадовго до перерви рахунок зрівняв, доволі легко забивши у ворота Георгія Бущана головою після подачі кутового.

Виїзна перемога 2:1 – дуже перспективний рахунок для підопічних Мірчі Луческу, які вже 30 вересня прийматимуть «Гент» у матчі-відповіді!

А ось в дебюті другої половини зустрічі свою команду підводить ще один ексдинамівець Роман Безус: два «гірчичники» з інтервалом у три хвилини!

Свою чисельну перевагу гості таки втілили в забитий гол – відзначився уругваєць Карлос де Пена (голкіпер бельгійців Даві Руф ще й 20 копійок лишився винен!).

Виїзна перемога 2:1 – дуже перспективний рахунок для підопічних Мірчі Луческу (знову прикривав голову від дощу рушником!), які вже 29 вересня прийматимуть «Гент» у матчі-відповіді!