Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
На Волині коронавірус виявили у понад сотні вчителів

Хворіють і учні, і вчителі.

Фото з відкритих джерел.

На Волині коронавірус виявили у понад сотні вчителів

Випадки захворювань зареєстровані у всіх районах області, окрім Старовижівського.

Від початку навчального року на Волині коронавірусну інфекцію виявили у 42 школярів та 105 працівників шкіл.

Про це повідомила головна санітарна лікарка області Наталія Янко, інформує Суспільне.

За останню добу COVID-19 виявили у 5 учнів та 19 працівників навчальних закладів. Випадки захворювань зареєстровані у всіх районах області, окрім Старовижівського. На самоізоляції перебувають понад 3,5 тисячі учнів та понад 360 осіб з-поміж персоналу.

12 загальноосвітніх шкіл на Волині перейшли на дистанційну форму навчання.

Як розповіла заступниця начальника обласного управління освіти Тетяна Соломіна у програмі «Сьогодні. Головне» на Суспільному, станом на 23 вересня 12 загальноосвітніх шкіл на Волині перейшли на дистанційну форму навчання.

«Ми щодня працюємо разом з лабораторним центром. Уточнюємо практично всі дані. І повірте – це досить складна робота. Тому що інформувань дуже багато», - каже Тетяна Соломіна.

У яких саме закладах освіти було виявлено нові випадки коронавірусної інфекції Тетяна Соломіна не каже: «На сьогодні важливо не зосереджуватися на конкретних прізвищах, на іменах, на закладах, тому що хвороба гуляє скрізь і наразитися на неї може кожен».

Нагадаємо, станом на 22 вересня на дистанційному навчанні було 8 шкіл. 726 учнів перебувають вдома на самоізоляції через контакти з недужими на коронавірус однокласниками та вчителями. На повну самоізоляцію загалом пішли 130 класів, два з них у Луцьку.

Джерело: Суспільне. Волинь.
Telegram Channel