Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
На ДП «Волиньвугілля» – новий керівник (Фото)

"Волиньвугілля" очолив львів’янин.

Фото з відкритих джерел.

На ДП «Волиньвугілля» – новий керівник (Фото)

Ним став львів’янин

Сьогодні, 25 вересня, у Нововолинську на державному підприємстві  «Волиньвугілля» представили нового керівника.

Про це інформує «Буг».

За наказом Міністерства енергетики ним став Юрій Ключковський, який перед тим був директором із капітального будівництва, заступником технічного директора з інвестиційної діяльності і реструктуризації ДП «Львіввугілля».

Повідомив про його призначення перед колективом вугільного підприємства Дмитро Цехмістер – начальник відділу енергомеханічного забезпечення та торфодобувних підприємств Департаменту вугільно-промислового комплексу. Зазначили, що Ключковський має 26 років досвіду роботи на керівних посадах в вугільних підприємствах.

Нагадаємо, з 21 вересня перестав обіймати свою посаду попередній гендиректор Волиньвугіля Юрій Благута. Пропрацював він три місяці.

Голову місцевого осередку НПГУ Сергія Макарова під час представлення цікавило, чи буде новий керівник відстоювати подальше існування шахти №9 «Нововолинська», адже Ключковський на попередній посаді займався питаннями реструктуризації.

Новий керівник Волиньвугілля Юрій Ключковський.
Новий керівник Волиньвугілля Юрій Ключковський.

 

 

«Яке ваше бачення ситуації по 9-й шахті щодо реструктуризації?», – запитав Макаров у призначеного гендиректора. На що почув відповідь, що потрібно розбиратися з усіма моментами. Однак разом з тим Ключковський зазначив: рішення вищестоящого керівництва потрібно виконувати.

Нагадаємо, у серпні на ДП «Волиньвугілля» надійшов лист від Міністерства, у якому йдеться про розробку документів та план передачі шахти №9 «Нововолинська» на ліквідацію.

Джерело: Інтернет-видання "Буг".
Telegram Channel