Шматок хамона продали за ціною сільської хати на Волині - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.56
Шматок хамона продали за ціною сільської хати на Волині

Іберійський хамон є зареєстрованим географічним зазначенням.

Фото agronews.ua.

Шматок хамона продали за ціною сільської хати на Волині

Шматок іберійського хамона, вироблений в Іспанії, був проданий за рекордну суму

В’ялену свинячу ногу продали за 11881 євро на неофіційному аукціоні в Японії. Цю подію внесли до «Книги рекордів Гіннеса». Про це повідомляє Meat-Inform, пише agronews.ua.

«Без сумніву, це хороша новина для іспанського іберійського свинарського сектору, який отримав оптимістичну звістку в ці важкі часи», – прокоментував іспанський виробник мер Сьєрри Ябуго.

Витримка ноги-рекордсменки, кінцева вага якої перевищує 10 кг, у січні 2020 року перевищила 5 років.

Іберійський хамон є зареєстрованим географічним зазначенням. Тварини, з яких виготовляють цей продукт – свині іберійської породи, які харчуються виключно жолудями та травами. Для виробництва хамону їх забивають у дворічному віці.

Витримка ноги-рекордсменки, кінцева вага якої перевищує 10 кг, у січні 2020 року перевищила 5 років.

«Із своїм традиційним повільним процесом висихання та природного дозрівання, Кортеконсепсьон, мабуть, найкращий анклав в Іспанії для виробництва ібрійського хамону», – заявив виробник Sierra Mayor.

Компанія стала першим об’єктом в секторі іберіко, якому дозволено експортувати продукцію до Японії та Мексики. Там іберійський хамон вже зарекомендував себе як символ високої якості та гастрономічного престижу, зазначають в Sierra Mayor.