Волинянина покарали умовним строком за поле з маком - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
Волинянина покарали умовним строком за поле з маком

Під час досудового розслідування між обвинуваченим та прокурором була укладена угода про визнання винуватості. 

Фото Нацполіції.

Волинянина покарали умовним строком за поле з маком

Незаконні посіви поліцейські виявили у мешканця Любешівщини

На Волині чоловік, який на власному городі вирощував понад 12 тисяч рослин маку, отримав два роки умовного покарання. Про це стало відомо з вироку Любешівського районного суду Волинської області, інформує агенція «Волинські новини».
 

Під час суду встановили, що у квітні обвинувачений на власній земельній ділянці сільськогосподарського призначення в урочищі «Смичне» села Бірки Любешівського району незаконно посіяв насіння снотворного маку та в подальшому здійснював його вирощення.

14 липня працівниками поліції під час огляду ділянки було виявлено та вилучено 12 тисяч 28 рослин снотворного маку, які обвинувачений посіяв та вирощував для власних потреб без мети збуту.

Затвердивши угоду, суд призначив злочинцю покарання у виді чотирьох років позбавлення волі, змінивши його на умовне терміном на два роки.

Під час досудового розслідування між обвинуваченим та прокурором була укладена угода про визнання винуватості. Затвердивши угоду, суд призначив злочинцю покарання у виді чотирьох років позбавлення волі, змінивши його на умовне терміном на два роки.