Курси НБУ $ 36.87 € 39.67
Зеленський в Ужгороді особисто вручив орден «За заслуги» митрополиту Московського патріархату «за розбудову єпархії»

в офісі Зеленського стали на захист УПЦ (МП), яка за законом мала змінити назву ще торік.

Фото із сайту Президента.

Зеленський в Ужгороді особисто вручив орден «За заслуги» митрополиту Московського патріархату «за розбудову єпархії»

Президент Зеленський, перебуваючи в Ужгороді, особисто вручив орден «За заслуги» ІІ ступеня митрополиту Мукачівському і Ужгородському Української православної церкви (Московського патріархату) Феодору, присвоєний указом Президента від 21 серпня 2020 року. Про це повідомив офіційний сайт президента

Як зазначають у прес-службі Зеленського, «Митрополит Феодор сприяв розширенню структури єпархії та зміцненню кадрового потенціалу. Нині єпархія налічує 358 релігійних громад, 304 священнослужителів, 15 монастирів та чотири релігійні братства».

Як відомо, в офісі Зеленського стали на захист УПЦ (МП), яка за законом мала змінити назву ще торік.  

Як відомо, в офісі Зеленського стали на захист УПЦ (МП), яка за законом мала змінити назву ще торік. Перший заступник глави Офісу президента Сергій Трофімов заявив, що вважає перереєстрацію Української православної церкви (МП) тиском.

Про це Сергій Трофімов сказав  в інтерв’ю «Главкому» у відповідь на запитання про те, чому в Україні не виконується закон (№ 5309), який передбачає, що релігійна організація, яка має центр в іншій країні, повинна у своїй назві вказати цей факт. Трофімов зазначив, що цей закон оскаржується в суді.

Telegram Channel