Псевдодипломат запхав у мікроавтобус 367 ящиків сигарет (Фото, відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Псевдодипломат запхав у мікроавтобус 367 ящиків сигарет (Фото, відео)

Це одна з найбільших партій, яку було затримано за останній період на кордоні.

Фото ДПСУ.

Псевдодипломат запхав у мікроавтобус 367 ящиків сигарет (Фото, відео)

Прикордонники затримали мікроавтобус, який до самого даху був запакований сигаретами

Переміщення партії тютюнових виробів в особливо великих розмірах припинено в ході спільних заходів у пропуску «Тиса» співробітниками оперативно-розшукових підрозділів Чопського прикордонного загону, разом зі слідчими ТУ ДБР в м. Львові, за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.

Прикордонники затримали мікроавтобус, який до самого даху був запакований сигаретами. 

Під час перевірки документів водія, громадянина України, прикордонники встановили повну підробку дипломатичної картки і додатку до неї, які він надав.  В ході подальшої перевірки було встановлено, що і номери автомобіля «Mercedes» з дипломатичними знаками також підроблені. Тому після прибуття до місця події представників ГУ ДФС в Закарпатській області, спільною слідчо-оперативною групою у складі оперативних співробітників Чопського прикордонного загону та співробітників органів, що здійснюють контроль за додержанням податкового законодавства, був оглянутий і мікроавтобус. З’ясувалося, що автомобіль був вщерть заповнений сигаретами «Compliment» та «Lifa» без марки акцизного збору України.

За даним фактом на адресу Державної фіскальної служби направлено повідомлення про виявлене кримінальне правопорушення, передбачене ст. 204 ККУ «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів». Також у діях водія вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

 
 

 

Джерело: Державної прикордонної служби України.