Травневого дня 53-літній лучанин Анатолій М. приїхав у село Шклинь Горохівського району, щоб відвідати колишнє обійстя своїх батьків, яких не стало кілька літ тому..
Травневого дня 53-літній лучанин Анатолій М. приїхав у село Шклинь Горохівського району, щоб відвідати колишнє обійстя своїх батьків, яких не стало кілька літ тому.
. Тривалий час це обійстя слугувало йому дачею, але наразі, як розповідають, вирішив обговорити з рідними, котрі мешкають у Шклині, питання про можливий його продаж. Начебто приходив у цьому зв’язку до братів. При зустрічах скаржився і на погане самопочуття. Але лікуватися, якщо це можна назвати лікуванням, волів самотужки, нерідко відомим „народним” методом. Невдовзі після відвідин рідних його знайшли у батьківській хаті. Як сидів тут у кріслі, так і пішов з життя. За висновком судово-медичної експертизи, до смерті призвели гостра серцево-судинна недостатність та хронічна ішемічна хвороба серця. У червні Анатолій, батько трьох вже дорослих дітей, мав би благословляти на шлюб дочку, котра вирішила одружитись. Петро БОЯРЧУК.