Інфекціоніст назвала можливу дату повного закриття шкіл і садочків через пандемію коронавірусу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.43
Інфекціоніст назвала можливу дату повного закриття шкіл і садочків через пандемію коронавірусу

Школи і дитсадки можуть закрити.

Фото з відкритих джерел.

Інфекціоніст назвала можливу дату повного закриття шкіл і садочків через пандемію коронавірусу

Лікарка пов'язує це зі збігом з сезонними захворюваннями

Коронавірус в Україні набирає обертів і все більше поширюється. COVID-19 щодня фіксують у тисяч людей. Діти не є виключенням. Лише за останню добу 200 дітлахів захворіли на коронавірус.

Українська інфекціоністка Світлана Куніцина в інтерв’ю виданню ТСН зазначила, що, швидше за все, школи та садочки вже у листопаді закриються на карантин.

Лікар запевняє, що попри те, що діти хворіють в легкій формі на COVID-19, вони все ж можуть переносити інфекцію, а це може призвести до масових заражень та закриття закладів освіти.

В Україні щодня з'являються повідомлення про закриття груп та класів у навчальних закладах через виявлений коронавірус.  У листопаді школи та дитсадки можуть перейти на дистанційне навчання .

 

Інфекціоністка переконана, що початок навчального року та очна форма навчання — це серйозне послаблення карантину, і це, звичайно, буде сприяти поширенню вірусного захворювання.

За її словами, українські школи можуть перейти на дистанційне навчання вже в листопаді. А все через те, що пандемія коронавірусу накладеться на сезонні захворювання на грип та ГРЗ.

«Зараз ми бачимо, як закриваються школи, дитячі садки. Мені здавалося, що мине місяць-два і навчальні заклади закриють повністю. До того ж це збігається з сезонними захворюваннями. Епідемічно ризик дуже високий, що до листопада школи і садки знову перейдуть на дистанційне навчання»,– підсумувала інфекціоністка.

 

Нагадаємо, в Україні станом на 29 вересня в Україні захворіли на коронавірус майже 205 тисяч українців. За минулу добу захворювання підтвердили у 3 627 людей, серед яких 200 дітей. 

Джерело: ТСН