У Львівській області судитимуть лікарку за смерть немовляти в утробі матері - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 33.53
У Львівській області судитимуть лікарку за смерть немовляти в утробі матері

В разі доведення вини лікарка може сісти гза грати на два роки.

Фото Кореспондент.

У Львівській області судитимуть лікарку за смерть немовляти в утробі матері

29-річна породілля втратила немовля через недбальство гінекологині

У Львівській області судитимуть лікарку, недбалість якої могла спричинити загибель дитини вагітної пацієнтки. За неналежне виконання професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки, 49-річній акушерці-гінекологині загрожує покарання – позбавлення волі на строк до двох років.

Як встановили слідчі, у вересні 2018 року до лікарні надійшла 29-річна вагітна жінка. Для подальшого обстеження та ведення пологів їй було призначено 49-річну акушерку-гінекологиню.

Медик не провела необхідні у цьому випадку обстеження та неправильно обрала очікувальну тактику, що призвело до загибелі плоду, що було підтверджено висновком відповідної експертизи.

«Достовірно знаючи, що у пацієнтки є переношена вагітність, медик не провела необхідні у цьому випадку обстеження та неправильно обрала очікувальну тактику, що призвело до загибелі плоду, що було підтверджено висновком відповідної експертизи», - розповіли в пресслужбі поліції.

Слідчі повідомили 49-річній лікарці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.140  (Неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – позбавлення волі на строк до двох років.

Досудове розслідування завершене, обвинувальний акт скеровано на розгляд суду.

Джерело: ТСН.