Курси НБУ $ 36.35 € 39.72
Громада на Волині захищатиме права дітей у період пандемії в рамках міжнародного проекту

Волинь-нова

Громада на Волині захищатиме права дітей у період пандемії в рамках міжнародного проекту

Торчинська селищна рада включена в проект «Оцінка та реагування на виклики у сфері захисту прав дітей під час пандемії COVID-19», який впроваджується Міністерством соціальної політики спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та ГС «Українська Мережа за права дитини». Проект передбачає проведення моніторингу безпеки та потенціалу сімей, до яких повернулися діти із закладів інституційного догляду. З метою належної організації даної роботи, селищною радою створено міждисциплінарну команду

В рамках реалізації проекту, 25 вересня 2020 року відбулася зустріч партнерів – начальника служби у справах дітей селищної ради Руслани Христін, представників Волинського обласного благодійного фонду «Карітас Волинь», регіонального координатора – Вікторії Скриннікової, соціального педагога – Тетяни Галицької та психолога – Наталії Федорчук. Здійснено моніторингові візити в сім’ї, в які повернулися діти із закладів інституційного догляду.

Сім’ї матимуть змогу отримати шкільне приладдя, предмети домашнього вжитку, меблі для дітей, предмети гігієни.

Згідно другого етапу проекту «Міждисциплінарна оцінка в сім’ях ризику, спостереження, сприяння та допомога у вирішенні складних випадків», визначено потреби сімей, які буде задоволено на третьому етапі. Сім’ї матимуть змогу отримати шкільне приладдя, предмети домашнього вжитку, меблі для дітей, предмети гігієни.

Джерело: Служба у справах дітей Торчинської селищної ради
Telegram Channel