Курси НБУ $ 36.35 € 39.72
На Львівщині розшукали 16-річну дівчину, яка заблукала у лісі

Поліцейські змогли швидко організувати роботу і знайти дівчину, яка заблукала.

Фото Львівська поліція.

На Львівщині розшукали 16-річну дівчину, яка заблукала у лісі

До пошуків неповнолітньої були залучені співробітники усіх служб Жовківського відділення поліції та поліції Львівщини, а також мисливці, єгері та небайдужі громадяни

Сьогодні, 4 жовтня, близько 15.00, до поліції надійшло повідомлення від 38-річної львів’янки про зникнення її 16-річної доньки.

Жінка розповіла, що зранку вони з чоловіком та двома дітьми пішли по гриби у лісомасив біля села Зарудці Жовківського району. Близько 12.00 батьки виявили, що дівчина зникла. Спочатку намагалися знайти дитину власними силами, але коли зрозуміли, що не вдається, звернулися по допомогу до поліції.  

Спочатку намагалися знайти дитину власними силами, але коли зрозуміли, що не вдається, звернулися по допомогу до поліції.  

Як тільки надійшло повідомлення про зникнення дитини, поліцейські, рятувальники, мисливці, єгері та небайдужі громадяни почали обстежувати прилеглу до села територію та прочісувати навколишні ліси, які мають дуже велику площу, через що тут часто губляться люди.

Дівчину знайшли через годину пошуків.
Дівчину знайшли через годину пошуків.

 За годину від початку пошуків дільничні офіцери поліції територіального підрозділу поліції спільно з небайдужими громадянами розшукали зниклу дівчину в лісу, живу та неушкоджену.

Батьки дівчинки щиро подякував поліцейським, які повернули їм доньку.

Відділ комунікації поліції Львівської області.

Джерело: Відділ комунікації поліції Львівської області.
Telegram Channel