У місті на Волині за результатами тестування на знання законів обрали директора ліцею - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.56 € 34.22
У місті на Волині за результатами тестування на знання законів обрали директора ліцею

У ліцеї новий директор.

Фото з сайту міськради.

У місті на Волині за результатами тестування на знання законів обрали директора ліцею

Учасникам конкурсу було запропоновано письмово розв’язати ситуаційне завдання та пройти співбесіду

6 жовтня відбувся черговий етап конкурсу на посаду директора закладу загальної середньої освіти міста – Ковельського ліцею № 13 у формі письмового тестування на знання законодавства України в галузі освіти, професійних, управлінських компетентностей та публічна презентація перспективного плану розвитку закладів.

Як повідомили на сайті Ковельської міськради, на посаду було два претенденти: Ігор Ткачук — директор ЗЗСО №2 та Валентин Цесля — вчитель фізичної культури ліцею №13, у присутності членів конкурсної комісії. Тестування складалося з 50 питань, обраних у довільному порядку. Конкурсантам було запропоновано на вибір 8 варіантів тестів.

Було два претенденти, Ігор Ткачук — директор ЗЗСО №2 та Валентин Цесля — вчитель фізичної культури ліцею №13, у присутності членів конкурсної комісії.

 

До наступного випробування були допущені усі учасники, адже вони дали більше 50% правильних відповідей.


Комісія заслухала також публічні презентації перспективного плану розвитку закладу. Крім того, учасникам конкурсу було запропоновано письмово розв’язати ситуаційне завдання та пройти співбесіду.

 

За підсумками переможцем став — Ткачук Ігор Олегович, з яким буде укладено трудовий договір у формі контракту.

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: Ковельська міська рада.