Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Активістка, яка викрила плагіат в міністра освіти, заявила про погрози сексуального характеру

В поліції не одразу прийняли заяву жінки.

Фото digitallife.gr.

Активістка, яка викрила плагіат в міністра освіти, заявила про погрози сексуального характеру

Жінка каже, що її переслідують

Активістка та координаторка антиплагіатної ініціативи «Дисергейт» Світлана Благодєтєлєва-Вовк заявила про погрози сексуального характеру після викриття плагіату в очільника МОН Сергія Шкарлета. Про це вона розповіла під час прес-конференції в середу, 7 жовтня, повідомляє ZAXID.NET з посиланням на ЦПК.

Спочатку правоохоронці не побачили складу злочину в переслідуванні активістки, назвавши це «романтичними записками».

Свою першу заяву щодо плагіату Шкарлета Благодєтєлєва-Вовк опублікувала 3 червня, а пізніше зробила ще 8 публікацій. За п'ятьма випадками плагіату в.о. міністра Світлана направила заяви до МОН та НАЗЯВО. Та, за словами активістки, вже з другої половини червня – на початку липня почалося її переслідування.

«Третього липня на мою пошту прийшов лист від особи, яка вже восьмого липня почала у своїх листах здійснювати погрози сексуального характеру», – розповіла жінка.

Зокрема, координаторці надсилали погрози про зґвалтування, фотографії її будинку та особисті фото. Невідомий чоловік також приходив до під'їзду жінки та фотографував вхідні двері її квартири.

Водночас декілька новинних ресурсів опублікували слова політолога Гороховського про нібито судимість Благодєтєлєвої-Вовк, що є неправдою.

Юристка та виконавча директорка і членкиня правління Центру протидії корупції Дар'я Каленюк зазначила, що між розкриттям плагіату Сергія Шкарлета і нападками на активістку прослідковується зв'язок.

2 вересня Світлана Благодєтєлєва-Вовк звернулась до поліції, де її заяву зареєстрували як звернення громадян. Спочатку правоохоронці не побачили складу злочину в переслідуванні активістки, назвавши це «романтичними записками».

Однак згодом правоохоронці все ж відкрили кримінальну справу.

Нагадаємо, двоє поляків ображали українку в потязі й погрожували смертю.

Telegram Channel