Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
На Ратнівщині пожежники зупинили дядька на возу

Рятувальники не минули нікого: усім вручили листівки.

Фото vl.dsns.gov.ua.

На Ратнівщині пожежники зупинили дядька на возу

Рятувальники провели протипожежний рейд населеними пунктами району

Учора співробітники 14-ї ДПРЧ смт Ратне та Ратнівського районного сектору Управління ДСНС України у Волинській області провели рейд населеними пунктами району для навчання громадян правил пожежної безпеки та запобігання пожежам в екосистемах. Про це інформує Управління ДСНС України у Волинській області.

У ході відпрацювання рятувальники роз’яснили громадянам правила пожежної безпеки в побуті, наголосили на суворому дотриманні правил користування приладами опалення, неприпустимості залишення малолітніх дітей в будинках з працюючими печами та електрокамінами.

Рятувальники закликали людей бути вкрай обережними з вогнем у лісі, адже незначна халатність може спричинити масштабну пожежу, яка в свою чергу може завдати великих матеріальних та екологічних збитків.

Для недопущення пожеж на полях та в лісах фахівці цивільного захисту роз’яснили громадянам на змінах у законодавстві щодо підвищення штрафів за вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з випалюванням сухої трави. Рятувальники закликали людей бути вкрай обережними з вогнем у лісі, адже незначна халатність може спричинити масштабну пожежу, яка в свою чергу може завдати великих матеріальних та екологічних збитків.

Громадянам вручили листівки з правил пожежної безпеки та порядку дій на випадок надзвичайних ситуацій.

Telegram Channel