Вітчим убив 5-річного хлопчика: зловмиснику винесено вирок - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
Вітчим убив 5-річного хлопчика: зловмиснику винесено вирок

Дитина померла у лікарні через декілька днів після травмування. 

Фото Pixabay.

Вітчим убив 5-річного хлопчика: зловмиснику винесено вирок

У суді мати загиблої дитини всіляко намагалась захистити свого співмешканця

Запорізькою місцевою прокуратурою №3 підтримується публічне обвинувачення у кримінальному проваджені за ч. 2 ст. 121 КК України відносно мешканця міста, який наніс смертельні тілесні ушкодження 5-річному хлопчику, повідомляє vybir.media.

Співмешканець матері загиблого хлопчика заподіяв ряд тілесних ушкоджень дитині, від яких хлопчик помер у лікарні через декілька днів. У суді мати загиблої дитини всіляко намагалась захистити свого співмешканця.

Нагадаємо, у ході досудового розслідування встановлено, що співмешканець матері загиблого хлопчика заподіяв ряд тілесних ушкоджень дитині, від яких хлопчик помер у лікарні через декілька днів. 

Завдяки злагодженій співпраці процесуальних керівників Запорізької місцевої прокуратури № 3 та слідчих СВ Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області, незважаючи на те, що злочин вчинено в умовах неочевидності, вдалось зібрати достатні докази причетності обвинуваченого до вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

Нагадаємо, волинянина, який до смерті забив дружину, хочуть взяти під варту.