Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Шевченко розповів про ситуацію в збірній напередодні матчу з Німеччиною (Відео)

Подивимося, подивимося...

Фото REUTERS.

Шевченко розповів про ситуацію в збірній напередодні матчу з Німеччиною (Відео)

Стверджує, що мав серйозну розмову з командою...

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко розповів про ситуацію в команді і настрій на матч Ліги націй проти Німеччини, повідомляє УНІАН.

«Приємно чути, що ніхто з гравців не випадає. Це гарна новина. Прийшли результати тестів. У нас все добре, ніхто з гравців і тренерів не випадає. Буде набагато простіше визначитися з обоймою, з якою ми працюємо, зі складом», - сказав Шевченко.

Шевченко підкреслив, що після розгрому від Франції з командою відбулася серйозна розмова:

«Незважаючи на всю ситуацію, гравці повинні брати відповідальність за свою гру. Думаю, 1:7 - це багато. У мене відбулася серйозна розмова з хлопцями. Подивимося на їх реакцію».

Якщо ми втрачаємо одного-двох гравців - це на нас сильно впливає. А на матч з Францією ми втратили вісім-дев'ять футболістів. 

Шевченко підкреслив, що в нинішніх реаліях «маленькі збірні» перебувають у складній ситуації:

«Якщо ми втрачаємо одного-двох гравців - це на нас сильно впливає. Останні пару років Україна грає одним складом. А на матч з Францією ми втратили вісім-дев'ять футболістів. Схожа ситуація і на матч з Німеччиною. Але ми граємо вдома проти дуже сильного суперника, для нас це велика мотивація. Я багато розмовляв зі своїми гравцями. Думаю, ми можемо виглядати по-іншому».

Шевченко також охарактеризував німецьку збірну:

«У матчі з Німеччиною важливо мати правильний психологічний настрій. Німецька машина - команда високого рівня, фізично сильна. Буде мати велике значення, скільки фізичних дуелей ми будемо вигравати, скільки підбирань будемо забирати. Ця команда не боїться грати по всьому фронту один в один, їй подобається швидкісний футбол, вони не бояться пресингувати»

Відео передматчевої прес-конференції опублікував офіційний канал УАФ на YouTube.

 

Telegram Channel