Скільки коштує нелегальне завезення цигарок на Волинь? Затримано прикордонника за хабар - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 34.39
Скільки коштує нелегальне завезення цигарок на Волинь? Затримано прикордонника за хабар

Хабар мав посприяти незаконному переміщенню сигарет з Білорусі.

Фото ДПСУ.

Скільки коштує нелегальне завезення цигарок на Волинь? Затримано прикордонника за хабар

Затримано молодшого інспектора прикордонної служби відділу прикордонної служби «Млинове»

В Ратнівському районі Волинської  області спільна міжвідомча група у складі співробітників відділу внутрішньої та власної безпеки  по Луцькому прикордонному загону Головного відділу ВВБ «Захід» Держприкордонслужби, представників відділу по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією УСБУ у Волинській області, слідчих ДБР м. Львів, під процесуальним керівництвом військової прокуратури Луцького гарнізону, в рамках реалізації матеріалів кримінального провадження за ч.3 ст.368 КК України, затримано молодшого інспектора прикордонної служби відділу прикордонної служби «Млинове».

 

 Військовослужбовця Луцького прикордонного загону затримали під час отримання ним неправомірної вигоди у розмірі 800 доларів США.

Військовослужбовця Луцького прикордонного загону затримали під час отримання ним неправомірної вигоди у розмірі 800 доларів США. За ці кошти прикордонник мав посприяти незаконному переміщенню тютюнових виробів поза пунктами пропуску з Республіки Білорусь на територію України, шляхом надання інформації про час та місце розміщення прикордонних нарядів.

 Триває досудове розслідування.

Джерело: Державна прикордонна служба України.