Через COVID-19 просять перевести дітей на дистанційне навчання на 2 тижні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.78
Через COVID-19 просять перевести дітей на дистанційне навчання на 2 тижні

Зараз найголовніше – не допустити стрімкого поширення коронавірусу та зберегти здоров’я людей.

Фото Українська правда.

Через COVID-19 просять перевести дітей на дистанційне навчання на 2 тижні

В.о. міністра освіти Сергій Шкарлет хоче організувати на наступні два тижні дистанційне навчання для дітей через зростання захворюваності на коронавірус

«Прохання не тільки як керівника Міністерства освіти і науки, а як батька – знайти можливість організувати на наступні два тижні дистанційне навчання для наших дітей. Знаю і розумію, що питання організації навчання вирішують на місцях. Важливо, щоб у такій непростій ситуації центральна та місцева влада діяли спільно. Тому дуже прошу дослухатися до рекомендацій Державної та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також РНБО, - каже Шкарлет.

В.о. міністра зазначив, що розуміє всі виклики, перед якими постають керівники закладів освіти, вчителі та батьки. Він додав, що зараз найголовніше – не допустити стрімкого поширення коронавірусу та зберегти здоров’я людей.

Зараз найголовніше – не допустити стрімкого поширення коронавірусу та зберегти здоров’я людей.

У дописі Шкарлета не уточнюється, чи має він на увазі лише школи і вузи, чи також дошкільні заклади.

Що передувало: 9 жовтня голова медичного комітету Верховної Ради Михайло Радуцький запропонував запровадити в Україні карантин вихідного дня і відправити на дистанційне навчання ВНЗ і школи.

За минулу добу, 9 жовтня, в Україні виявили 5 728 випадків коронавірусу, 108 людей померло, 1920 – одужало.