Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
Мати намагалася вивезти дитину за кордрн за недійсним документом

У «Краківці» не допущено вивіз дитини.

Фото ДПСУ.

Мати намагалася вивезти дитину за кордрн за недійсним документом

Держприкордонслужба вкотре нагадує громадянам, які планують виїзд за кордон із дітьми, - аби подорож була комфортною та без зайвого клопоту, необхідно відповідально ставитися до оформлення документів та готуватися до поїздок завчасно

Обравши «зелений коридор», легковиком «Фольксваген» в пункт пропуску «Краківець» прибула громадянка України. Жінка їхала в автівці разом із неповнолітнім сином 2008 року народження.

 

На паспортний контроль подорожниця пред’явила нотаріально засвідчену згоду від батька на вивіз сина за кордон. Однак в інспектора Держприкордонслужби виникли сумніви щодо дійсності цієї заяви.

Прикордонники встановили, що на момент видачі заяви, батько дитини знаходився за межами території України. 

За результатами перевірки, зокрема за базою даних, прикордонники встановили, що на момент видачі заяви, батько дитини знаходився за межами території України. Згодом жінка зізналася, що отримала цей документ у приватного нотаріуса без фактичної присутності батька.

Жінка зізналася, що отримала цей документ у приватного нотаріуса без фактичної присутності батька.

До Нацполіції направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ч.4 ст.358 ККУ «Використання підроблених документів». Громадянку разом з дитиною також передано представникам правоохоронних органів.

Джерело: Державної прикордонної служби України.
Telegram Channel