Хто вийшов у півфінал Кубка з футболу Ратнівського району

Ратнівчани вийшли у півфінал.

Фото зі сторінки Володимира Кулика у Facebook.

У спортивному герці зійшлися «Ратне-сіті» та «Видра»

Учора на стадіоні Ратнівської селищної ради пройшли футбольні ігри на Кубок району з футболу, повідомив ратнівський селищний голова Володимир Кулик.

На красивий гол забитий ратнівчанином Євгеном Бляшуком у ворота суперника, гості скориставшись помилкою захисту, наприкінці другого тайму забили гол у відповідь.

На полі зустрілися команда господарів «Ратне-сіті» та «Видра» з села Видраниця Ратнівського району. І хоч місцеві футболісти мали ігрову та територіальну перевагу гра закінчилася з рахунком 1:1. На красивий гол забитий ратнівчанином Євгеном Бляшуком у ворота суперника, гості скориставшись помилкою захисту, наприкінці другого тайму забили гол у відповідь.

Однак, за результатами серії одинадцятиметрових ударів команда з Ратного здобула перемогу з рахунком 3:2 і вийшла у півфінал розиграшу Кубка.