Чому термокружки Contigo вважаються № 1 у світі? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.30 € 34.40
Чому термокружки Contigo вважаються № 1 у світі?

Продукція бренду виглядає сучасно, стильно і респектабельно.

Фото mirposudy.com.ua.

Чому термокружки Contigo вважаються № 1 у світі?

Пластикові кружки стирчать з рюкзаків першокласників і студентів. З ергономічними увігнутими термосклянками займаються бігом, їздять на велосипедах і гуляють з малюками

Автомобілісти в пробках спокійно п'ють каву, не відриваючись від керма. Бізнес-леді поповнюють вітамінний гідробаланс буквально на бігу. Мобільна ємність для води потрібна. Залишилося зрозуміти - яку купити термокружку?

Орієнтир на лідера ринку

У 2004 році свою першу продукцію на ринок аксесуарів для води та напоїв випустила американська компанія Contigo.

Автори проекту вирішили створити ергономічні, економічні та стильні термосклянки пляшки для води і термокружки, які:

  • не проливаються;
  • довго тримають температуру;
  • мають зручну форму;
  • виглядають стильно.

За 16 років компанія запатентувала декілька інноваційних технологій, стала № 1 на ринку Північної Америки, завоювала серця європейців. Бренд Contigo в США зрівнявся за популярністю зі Starbucks і Adidas.

Інноваційні термосистеми

Сама технологія зберігання рідини і їжі в посуді з подвійними стінками не нова - попередники термосів існували в античності. Головна проблема власників термосів - зберегти герметичність термоса, яка збереже температуру і не дозволить вмісту розлитися.

З колбами все просто: для їх виготовлення застосовують легку нержавіючу сталь і ударостійкий харчовий пластик. Подвійні стінки з прошарком пінного матеріалу або вакууму забезпечують низький теплообмін.

Основні новації Contigo зосереджені на кришках термоємності:

AUTOSEAL. 100% захисту від течі і повний контроль герметичності колби. Кришка відкривається натисканням кнопки, потім автоматично блокується.

AUTOSPOUT. Замість широкого отвору - зручний носик, який спливає при натисканні кнопки. Оптимальний варіант для пиття на бігу або під час їзди в авто.

 

SNAPSEAL. Спеціальна конструкція кришки і затвора дозволяє відкривати і закривати термос одним пальцем.

AUTOCLOSE. П'єте протеїнові коктейлі? Технологи Contigo вбудували в колбу міні-шейкер. Досить пару раз струснути термокружку - і коктейль готовий.

Стиль

Продукція бренду виглядає сучасно, стильно і респектабельно. Ємності для води і гарячих напоїв відмінно виглядають в салоні дорогих авто, в сумочках від відомих брендів і в елітних фітнес-клубах.