Шеф британської розвідки знає, хто в оточенні Зеленського зливає секретну інформацію - ДТ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.56 € 34.22
Шеф британської розвідки знає, хто в оточенні Зеленського зливає секретну  інформацію  - ДТ

Зеленського обсіли шпигуни?

Фото ДТ.

Шеф британської розвідки знає, хто в оточенні Зеленського зливає секретну інформацію - ДТ

Під час візиту президента Зеленського до Великобританії відбулася закрита зустріч із очільником МІ-6 Річардом Муром. Про це з власних джерел стало відомо «Дзеркалу тижня». На відміну від публічних заходів, ця розмова була для Зеленського дуже неприємною і знаковою - зазначає видання

«Як стало відомо ZN.UA з джерела, що заслуговує на довіру, саме шефові МІ-6, який по роботі знає про багато скелетів українців, захованих у британських шафах, Вайтхолл доручив донести українському президентові меседжі, які через низку причин не хотів озвучувати Джонсон», - пише автор статті.

Закритість зустрічі була продиктована саме обговоренням персон із оточення Володимира Зеленського: британці бачать, як витікає інформація з України.

Видання повідомляє, що на закритій зустрічі окрім Зеленського з українського боку був присутній лише глава СБУ Іван Баканов (але були відсутні представники ОП), а йшлося про три теми.

«Перша — атаки української влади на антикорупційні органи в Україні й прагнення Офісу президента взяти під свій контроль САП, НАБУ, Офіс генерального прокурора, а також судові інстанції. Друга — ситуація на Сході й дії Росії. І, нарешті, третя (що стосується, зокрема, й російської тематики) — оточення Зеленського, не тільки офіційне, а й неформальне, яке має значний вплив на главу Української держави», - повідомляє видання.

«Як розповіло наше джерело, закритість зустрічі була продиктована саме обговоренням персон із оточення Володимира Зеленського: британці бачать, як витікає інформація з України. Зазначимо, що раніше тему найближчого оточення президента на переговорах із главою Української держави порушували американці. Але їхній кейс був тиском на владу. А у британців це було попередженням. На той випадок, якщо Зеленський не до кінця усвідомлює дії людей, із якими його асоціюють», - йдеться у статті.