Двоє ковельчан виготовляли фальшиві гроші, а витрачати їх їздили у Нововолинськ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 34.32
Двоє ковельчан виготовляли фальшиві гроші, а витрачати їх їздили у Нововолинськ

Триває слідство.

Фото Pixabay.

Двоє ковельчан виготовляли фальшиві гроші, а витрачати їх їздили у Нововолинськ

Лише за один день лиходії завдали жителям шахтарського міста збитків на приблизно 5 тисяч гривень

Щонайменше 10 випадків: у Нововолинську припинили злочинну діяльність молодиків, які розраховувалися фальшивими купюрами   

36-річний та 31-річний жителі Ковеля налагодили схему підробки грошей та розраховувалися ними у сусідньому Нововолинську. За годину після надходження першого звернення про розрахунок підробками поліцейські викрили та затримали зловмисників.

Фальшивими 500-гривневими купюрами чоловіки оплачували дешеві дрібні товари, натомість, забирали решту справжніми грошима. 

Правоохоронці вже встановили, що громадяни причетні до щонайменше десяти випадків розрахунків підробленими купюрами у магазинах міста. Фальшивими 500-гривневими купюрами чоловіки оплачували дешеві дрібні товари, натомість, забирали решту справжніми грошима. 

Правоохоронці оперативно викрили правопорушників вже за годину після першого звернення про розрахунок підробками. Їх затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Відомо, що один зі зловмисників – раніше судимий за вчинення розбою. 
За цими фактами відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 199 Кримінального кодексу України. Йдеться про збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених банкнот національної валюти України.

Нині правоохоронці встановлюють походження підроблених грошей та всіх випадків розрахунків фальшивими купюрами.

Нагадаємо, двоє ковельчан стали жертвами шахрайства.