Жінка з підробленим паспортом намагалася вилетіти з України з трьома маленькими дівчатами (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 34.39
Жінка з підробленим паспортом намагалася вилетіти з України з трьома маленькими дівчатами (Відео)

З жінкою подорожували троє дітей – 2014, 2016 та 2018 років народження.

Фото ДПСУ.

Жінка з підробленим паспортом намагалася вилетіти з України з трьома маленькими дівчатами (Відео)

Під час оформлення пасажирів авіарейсу «Львів-Стамбул» виявили жінку з підробленим паспортом

Під час перевірки документів прикордонники Львівського загону з’ясували, що мандрівниця користується фальшивим паспортом – у її документі були замінені сторінки з установчими даними. Жінка продовжувала наполягати, що є 24-річною громадянкою Киргизстану. Вона стверджує, що прилетіла у Львів один рік тому. Розповідає, що в Україні загубила документи і новий паспорт їй виробили та прислали з дому батьки. Однак, проблеми виявилися не лише у паспорті. У базі даних Держприкордонслужби немає інформації, про те, що особа з вказаними даними, приїжджала в Україну.

У базі даних Держприкордонслужби немає інформації, про те, що особа з вказаними даними, приїжджала в Україну.

Наразі «леді Ікс» затримали та доставили в пункт тимчасового тримання (ПТТ). Діти перебувають з нею (у ПТТ облаштоване приміщення для батьків з дітьми) . Особу затриманої та обставини її в’їзду в Україну з’ясовують. За фактом використання підроблених документів до Нацполіцію направили повідомлення про виявлення ознак злочину, передбаченого ст.358 ККУ.

 

Джерело: Державної прикордонної служби України.