Обов’язок кожного з нас – пам’ятати про героїв-захисників України - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.68
Обов’язок кожного з нас – пам’ятати про героїв-захисників України

Фото lubeshivska-gromada.gov.ua.

Обов’язок кожного з нас – пам’ятати про героїв-захисників України

Привітання любешівського селищного голови Олега Куха з Днем захисника України

«14 жовтня, у День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, ми відзначаємо День захисника України. Це свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників суверенітету та територіальної цілісності України.

Всі, хто носить почесне звання захисника Вітчизни уособлюють етапи розвитку нашого славетного війська:  хто брав участь у визвольних змаганнях, вів смертельний двобій із фашизмом, брав участь у локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності, хто  несе сьогодні нелегку військову службу.

Славну когорту мільйонів героїв, загиблих у різні часи за соборність та волю України, вже у двадцять першому столітті поповнили Герої Небесної Сотні та тисячі наших співвітчизників, які загинули за час російсько-української війни на Сході України.

Славну когорту мільйонів героїв, загиблих у різні часи за соборність та волю України, вже у двадцять першому столітті поповнили Герої Небесної Сотні та тисячі наших співвітчизників, які загинули за час російсько-української війни на Сході України. Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати про цих героїв, які віддали життя, захищаючи Україну.

Сердечно вітаю усіх зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України – святом, яке увібрало в себе багаті та славні традиції, яке уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі. Бажаю нашим захисникам незламної волі, міцного здоров’я та мирного неба. Нехай надихає вас у ділах сьогоденних і планах на прийдешнє нетлінна сила Покрови Пресвятої Богородиці.

Слава Україні! Слава її захисникам!» – йдеться у привітанні на сайті Любешівської селищної ради.