Для Луцьких прикордонників купили сучасну розпізнавальну техніку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.78
Для Луцьких прикордонників купили сучасну розпізнавальну техніку

Сучасна техніка.

Фото Держприкордонслужби.

Для Луцьких прикордонників купили сучасну розпізнавальну техніку

Прикордонники можуть швидко виявляти, розпізнавати та ідентифікувати, як в денний, так і в нічний час доби, різні типи цілей

Днями на базі відділу прикордонної служби «Рівне» Луцького загону проведено навчально-методичний збір по застосуванню мобільного тепловізійного комплексу «TORSUS PRAETORIAN».

Про це повідомили в Держприкордонслужбі.

Нагадаємо, нещодавно Луцький загін придбав 2 мобільні тепловізійні комплекси спеціального призначення на базі автомобіля підвищеної прохідності «TORSUS PRAETORIAN», за проєктом «Удосконалення системи спостереження на українсько-польському кордоні».

Використання нової техніки розширює можливості охоронців кордону, адже за допомогою технічних засобів та програмного забезпечення, яким обладнаний комплекс, прикордонники можуть швидко виявляти, розпізнавати та ідентифікувати, як в денний, так і в нічний час доби, різні типи цілей (людей, транспортні засоби тощо), визначати напрямки їх руху та супроводжувати переміщення. 

 

Представники постачальника протягом кількох днів допомагали прикордонникам закріпити знання щодо правильного та ефективного використання техніки в охороні держрубежу. Оператори удосконалювали навички по розгортанню комплексу та роботі з програмним забезпеченням. Крім того, фахівці розглянули з прикордонниками різні технічні питання, які виникали у правоохоронців в ході практичної експлуатації тепловізійного комплексу.

 

 

Зазначимо, що використання нової техніки розширює можливості охоронців кордону, адже за допомогою технічних засобів та програмного забезпечення, яким обладнаний комплекс, прикордонники можуть швидко виявляти, розпізнавати та ідентифікувати, як в денний, так і в нічний час доби, різні типи цілей (людей, транспортні засоби тощо), визначати напрямки їх руху та супроводжувати переміщення. До того ж автомобілі «TORSUS» легко долають водні перешкоди, пересуваються по бездоріжжю та лісо-болотистій місцевості.

По завершенню навчально-методичного збору військовослужбовці підрозділів кордону отримали відповідні сертифікати.

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: Держприкордонслужба.