Курси НБУ $ 39.47 € 42.18
Волинські футболісти отримали «бронзу» на Кубку Героїв АТО

За право володіти перехідним Кубком Героїв АТО 2020 року всього змагалося 24 команди Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО.

Фото Волинської ОДА.

Волинська футбольна команда «Волинь АТО» отримала третє місце на фіналі Чемпіонату України на Кубок Героїв АТО

Про це інформує Управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.

Спортивні змагання відбулися 14 жовтня на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. У матчі за третє місце волинські бійці змагалися із командою донецьких рятувальників.

Матч завершився перемогою луцької команди з рахунком – 4:2. Перший гол у ворота рятувальників на 32 хвилині гри забив волинянин Володимир Робачук. У першому таймі суперники змогли забити волинянам два м'ячі. Але на 48 та 77 хвилині матчу гравець «Волинь АТО» Леонід Єфремов забив другий та третій голи у ворота рятувальників. Переможний – четвертий м'яч забив Сергій Прик на 88 хвилині матчу.

Переможцями Чемпіонату України на Кубок Героїв АТО 2020 стала команда НГУ восьмого полку оперативного призначення Національної гвардії України «Ягуар НГУ«з міста Калинівка, Вінницької області.

Всеукраїнська Футбольна Ліга Учасників АТО — це постійна та наймасштабніша в Україні програма психологічної і спортивно-оздоровчої реабілітації ветеранів. Із 2015 року чемпіонат традиційно проходить в 42 містах України. За сезон – це 96 команд, у яких беруть участь понад 3 000 ветеранів.