У «Слузі народу» є депутати, які проти євроінтеграції і сприяють російській окупації - Віола фон Крамон - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
У «Слузі народу» є депутати, які проти євроінтеграції і сприяють російській окупації - Віола фон Крамон

Віола фон Крамон.

Фото Ліга.

У «Слузі народу» є депутати, які проти євроінтеграції і сприяють російській окупації - Віола фон Крамон

У фракції монобільшості «Слуга народу» є багато депутатів, які не поділяють євроінтеграційний шлях України і допомагають російській окупації

Про це в інтерв‘ю виданню «НВ» заявила депутат Європейського парламенту Віола фон Крамон

«В «Слузі народу» є багато законодавців, які не поділяють декларовані зовнішньополітичні цілі народу і президента України. Ці законодавці підривають демократію і волею або небажанням допомагають російській окупації. Це залишається небезпечним викликом на шляху інтеграції в ЄС, і керівництво партії має вирішити цю проблему», - наголошує Віола фон Крамон.

Ці законодавці підривають демократію і волею або небажанням допомагають російській окупації.

«Український народ визначився із зовнішньою політикою країни. З огляду на останні опитування, підтримка євроінтеграції серед українців залишається переважно високою. Уряд  Зеленського цілком розуміє це і поки, схоже, прагне виконувати волю людей», - зауважує євродепутат.

Як відомо, Віола фон Крамон з минулого року є заступницею голови делегації в Комітеті Асоціації Україна-ЄС. Вона належить до групи євродепутатів, яких називають друзями України. Нещодавно разом з колегами Міхаелем Галером і Расою Юкнявічене фон Крамон написала відкритого листа очільнику фракції «Слуга народу» Давиду Арахамії, в якому застерегла про небезпеку втрати Україною фінансової допомоги від ЄС та про ризики скасування безвізу.

Євродепутати гостро розкритикували атаки на антикорупційні інститути в Україні та уповільнення реформ.

Джерело: НВ.