Зеленського просять видати указ про дострокове завершення 2020 року - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.38 € 30.91
Зеленського просять видати указ про дострокове завершення 2020 року

Сказитися можна!

Фото REUTERS.

Зеленського просять видати указ про дострокове завершення 2020 року

Мовляв, надто катастрофічним він видався

Президента України Володимира Зеленського просять достроково завершити 2020 рік. 

Про це йдеться у тексті електронної петиції, яка з'явилася 11 серпня на сайті глави держави, інформує УНІАН.

Автор петиції Данило Нікітін стверджує, що поточний рік «став справжньою катастрофою не лише для України, але й для всього світу». Згадуючи пожежі в Австралії, коронавірус, загальносвітовий карантин, пожежі у Чорнобилі, вибух у Бейруті та «ще купу жесті», автор робить висновок, що людство живе у «світі Апокаліпсису».

Згадуючи пожежі в Австралії, коронавірус, загальносвітовий карантин, пожежі у Чорнобилі, вибух у Бейруті та «ще купу жесті», автор робить висновок, що людство живе у «світі Апокаліпсису».

«У ситуації, що склалася, я бачу лише один вихід – оголосити про закінчення 2020 року достроково. Для цього я прошу Вашої допомоги. Завершіть цей рік якомога скоріше у будь-який доступний Вам, Верховній Раді чи ще комусь спосіб – видання наказу, ухвалення закону, зміни до Конституції чи іншого НПА (нормативно-правового акту), ухвалення судового рішення тощо. Але, будь ласка, зробіть це! Ви маєте шанс увійти нарешті в історію не лише України, але й усього світу, як політик, що ухвалив мудре рішення!», - пише автор петиції.