Нововолинців запрошуюють у зооволонтери - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
Нововолинців запрошуюють у зооволонтери

Громадою легше.

Фото фейсбук-групи Нововолинськ Інфо.

Нововолинців запрошуюють у зооволонтери

Мета громадських активістів зменшити кількість безпритульних тварин

Жителів Нововолинська закликають долучатись до команди зооволонтерів міста, аби зменшити кількість безпритульних тварин на вулицях гуманним шляхом. Про це зооволонтери написали у міській фейсбук-спільноті Нововолинськ інфо.

«Шановна громадо! Просимо Вас долучатись до зооволонтерів міста. Метою є зменшення кількості безпритульних тварин на вулицях гуманним шляхом. Перевагою стерилізації є зменшення кількості безпритульних тварин у місті.

«Просимо Вашої допомоги у вирішенні проблеми тварин-безхатьків шляхом їх стерилізації та кастрації», - звертаються активісти.

Ми, зооволонтери, просимо Вашої допомоги у вирішенні проблеми тварин-безхатьків шляхом їх стерилізації та кастрації з метою подальшого комфортного спільного проживання мешканців міста та чотирилапих, адже самим здійснити цю роботу без підтримки громади та влади, дуже складно. Сподіваємося на Ваше розуміння!Дякуємо за допомогу!», – написав активіст Руслан Романишин.

Зооволонтери вже організовано стерилізують тварин на таких вулицях: м-н Шахтарський, 20, вул. Нововолинська, 53, вул. Грушевського, 6, вул. Січових Стрильців, ТЦ Форест, ринок ст. Шахтар.