У Збройних силах України 13 осіб померли від COVID-19 – командування - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 33.85
У Збройних силах України 13 осіб померли від COVID-19 – командування

За інформацією відомства, військовий був у відпустці. 28 вересня він звернувся до сімейного лікаря.

Фото pixabay.com.

У Збройних силах України 13 осіб померли від COVID-19 – командування

Військовий був у відпустці і звернувся до сімейного лікаря за місцем проживання. Він лікувався амбулаторно і не звертався до лікувальних закладів Міноборони України по медичну допомогу

У Збройних силах України лабораторно підтверджено 91 новий випадок захворювання на COVID-19, померло від цієї хвороби вже 13 осіб, повідомило командування медичних сил ЗСУ у Facebook.

«На жаль, у Збройних силах України зафіксовано 13-й летальний випадок, спричинений захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19», – ідеться в повідомленні командування.

«На жаль, у Збройних силах України зафіксовано 13-й летальний випадок, спричинений захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19», – ідеться в повідомленні командування.

За інформацією відомства, військовий був у відпустці. 28 вересня він звернувся до сімейного лікаря за місцем проживання. Хворий лікувався амбулаторно і не звертався до лікувальних закладів Міноборони України по медичну допомогу. 
У Львові 4 жовтня йому провели комп'ютерну томографію легенів і діагностували двосторонню пневмонію.

Військовий продовжував лікуватися за місцем проживання. 10 жовтня його стан здоров'я погіршився. Військового помістили в Жовківську центральну районну лікарню.

Того-таки дня хворого перевезли до Військово-медичного клінічного центру Західного регіону і поклали у відділення реанімації та інтенсивної терапії. На момент надходження стан його здоров'я був важким. Проведений експрес-тест дав позитивний результат на COVID-19. У командуванні повідомили, що 11 жовтня у пацієнта продовжувала прогресувати дихальна недостатність. Його під'єднали до апарата штучної вентиляції легенів, лікарі провели інтенсивну терапію, але безрезультатно.

«Військовослужбовець, за наявною інформацією, мав хронічні супутні захворювання», – ідеться в повідомленні.

Усього у ЗСУ на COVID-19 хворіє 1082 людини, за час пандемії одужало 3220 осіб. Станом на 18 жовтня в Україні зафіксовано 298 872 випадків коронавірусної інфекції, з яких 5231 – протягом останньої доби. Жертвами COVID-19 стало 5607 хворих, 125 377 пацієнтів вилікувалися.