Курси НБУ $ 39.67 € 42.52
Ковельчанка взяла срібло на чемпіонаті України з вільної боротьби

Готував спортсменок до змагань тренер Олег Стус.

Фото kovelrada.gov.ua.

Вихованка ДЮСШ №1 Діана Рисьова – срібна призерка відкритого всеукраїнського турніру з вільної боротьби

У Києві відбувся відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений пам’яті головнокомандувача Української повстанської армії Романа Шухевича. У змаганнях взяли участь майже 550 спортсменів з різних куточків нашої країни та Франції, інформує Ковельська міська рада.

Вдало виступили вихованці ДЮСШ №1 м.Ковеля. У категорії 42 кг, перемігши борчинь з Донецької, Херсонської та Житомирської областей, у фінал вийшла Діана Рисьова. У поєдинку за перше місце вона поступилась львів’янці і здобула срібну нагороду.

У категорії 42 кг, перемігши борчинь з Донецької, Херсонської та Житомирської областей, у фінал вийшла Діана Рисьова.

У категорії 62 кг виступала Іванна Буяджи. Ковельчанка перемогла двох суперниць з Хмельниччини та Київщини. За вихід у фінал її обійшла донеччанка, а в боротьбі за «бронзу» - представниця Запоріжжя. Іванна зайняла 5 місце.

Колектив ДЮСШ №1 подякував підприємцю Юрію Фурману за надану допомогу для поїздки на турнір. Готував спортсменок до змагань тренер Олег Стус.