В озеро Павлівське випустили понад тонну риби (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 33.85
В озеро Павлівське випустили понад тонну риби (Фото)

Виростили рибу в Мирненських ставках.

Фото Рибпатруля.

В озеро Павлівське випустили понад тонну риби (Фото)

Зарибок для вселення виростили в ставовому рибному господарстві у селі Мирне Горохівського району

У понеділок, 19 жовтня, зарибнили озеро Павлівське, що поблизу села Павлівка Іваничівського району на території Павлівської ОТГ. Вселення здійснили з ініціативи та коштом рибалок-любителів та місцевих жителів.

Про це повідомили в пресслужбі Волинського рибоохоронного патруля.

Мета такої акції – відновлення популяції риб, їх кількісного та видового складу.

Так, до озера випустили 1 700 екз. риби, загальною вагою 1100 кг. Зокрема, 990 кг (1 530 екз.) коропа та 110 кг (170 екз.) білого амура. Вага одного екземпляра малька становила від 600 до 700 грамів.

«Поповнення популяцій водних біоресурсів – один з важливих способів збільшення видового різноманіття та відновлення рибогосподарського потенціалу водойм. Випуск молоді цінних видів риб підтримує водні екосистеми та збільшує рибне багатство нашого регіону. До того ж, білий амур є природним біомеліоратором, який очищує водойми від зайвого фітопланктону та надлишку рослинності, зменшуючи цвітіння води і заростання акваторії, а короп - плодюча й швидкоростуча риба», - зазначив начальник Волинського рибпатруля Тарас Куньчик.

 

 

Контроль за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів здійснювали працівники Волинського рибоохоронного патруля. Також у зарибленні брали участь місцеві жителі, активні громадяни та працівники Павлівської ОТГ.

 

 

 

 

 

Зарибок для вселення виростили в ставовому рибному господарстві у с. Мирне Горохівського району Волинської області.

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: Волинський рибпатруль.