Рибалки-любителі до озера на Волині випустили 1 700 екземплярів коропа та амура - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 33.85
Рибалки-любителі до озера на Волині  випустили 1 700 екземплярів коропа та амура

У зарибленні брали участь місцеві жителі, активні громадяни та працівники Павлівської ОТГ.

Фото: Рибпатруль Волинь.

Рибалки-любителі до озера на Волині випустили 1 700 екземплярів коропа та амура

Це озеро Павлівське в Іваничівському районі на Волині. Чоловіки склалися коштами та купили рибу для того, щоб відновити популяцію

До озера випустили 1 700 екземплярів риби, загальною вагою 1100 кілограм. Зокрема, 990 кілограмів коропа та 110 кілограмів білого амура. Вага одного екземпляра малька становить від 600 до 700 грамів, - повідомляють в управлінні рибного господарства області.

У зарибленні брали участь місцеві жителі, активні громадяни та працівники Павлівської ОТГ. Контроль за запуском малька до ставка здійснювали працівники Волинського рибоохоронного патруля.

У зарибленні брали участь місцеві жителі, активні громадяни та працівники Павлівської ОТГ.

«Білий амур є природним біомеліоратором, який очищує водойми від зайвого фітопланктону та надлишку рослинності, зменшуючи цвітіння води і заростання акваторії, а короп - плодюча й швидкоростуча риба», - зазначив начальник Волинського рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.

Зарибок для вселення було вирощено в ставовому рибному господарстві у с. Мирне Горохівського району Волинської області.

Нагадаємо, 16 жовтня на території Павлівської ОТГ зарибнили річку Луга. У водойму запустили понад 700 кілограмів риби для відновлення популяції.