Курси НБУ $ 39.78 € 42.31
«Динамо» у Києві поступається «Ювентусу» з рахунком 0:2 (Відео)

Як же ж прикро!

Фото ua-football.com

«Стара синьйора» забила в самісінькому дебюті другого тайму, а згодом ще й зміцнила свою перевагу

«Динамо» (Київ, Україна) – «Ювентус» (Турин, Італія) – 0:2 (0:1 – Альваро Мората, 46 хв.; 0:2 – Альваро Мората, 84 хв.;)

Ліга чемпіонів. Груповий турнір. Група G. 1-й тур. 20 жовтня 2020 року. Київ. Стадіон НСК «Олімпійський». Головний суддя Овідіу Гацеган (Румунія).

Гості вийшли вперед завдяки голу на першій хвилині другого тайму: іспанський нападник «старої синьйори» Альваро Мората виявився найспритнішим на добиванні й вгатив м'яч у сітку воріт Георгія Бущана.

Ближче до завершення поєдинку Мората оформив дубль, встановивши остаточний рахунок у зустрічі – 0:2. Цього разу іспанського забивайла відверто не втримав 18-річний захисник киян Ілля Забарний.

«Динамо», на жаль, стартує з поразки у груповому турнірі Ліги чемпіонів, куди клуб повернувся після чотирирічної перерви. Це перший програш «біло-синіх», відколи на тренерський місток команди заступив Мірча Луческу.

Інший матч нашої групи, в якому каталонська «Барселона» прийматиме угорський «Ференцварош» Сергія Реброва, розпочнеться о 22.00 за київським часом.