Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
Вихід «Волині» у Прем’єр-лігу напряму залежить від Палиці, – Богдан Шиба (Відео)

Кандидат – затятий вболівальник ФК «Волинь».

Фото facebook.com/BogdanShybaofficial.

Вихід «Волині» у Прем’єр-лігу напряму залежить від Палиці, – Богдан Шиба (Відео)

Кандидат на посаду Луцького міського голови Богдан Шиба вважає, що успіх ФК «Волинь» нині напряму залежить від фінансування Ігоря Палиці, в руки якого перейшов луцький стадіон «Авангард» і на додачу – футбольний клуб

Про це Шиба розповів у інтерв’ю журналістам Анастасії Качині та Олегу Криштофу.

За словами Богдана Шиби, як тільки стадіон «Авангард» став приватним, перейшов у приватні руки Ігоря Палиці, разом з ним «приватизували» і футбольний клуб. Тобто усе перетворили у бізнес.

Це залежить від того, чи буде господар давати гроші, чи не буде давати. А сьогодні він не дає гроші.

«Я колись дискутував з Віталієм Володимировичем Кварцяним (президент ФК «Волинь» – ред.). Ще в 2008-2010 роках я йому казав: поки стадіон міський і місто має вплив, то футбольний клуб «Волинь» буде стабільним. Чи буде велике фінансування, чи мале, але принаймні клуб буде стабільним і матиме своє обличчя», – каже Богдан Шиба.

Тепер, вважає кандидат на посаду Луцького міського голови, чи хоче ФК «Волинь» вийти у Прем’єр-лігу, чи не хоче, це залежить не від футболістів і не від тренера.

Читайте також, ТОП-11 причин, чому Шиба хоче визволити Луцьк від окупації Палицею.

«Це залежить від того, чи буде господар давати гроші, чи не буде давати. А сьогодні він не дає гроші. Це так, знаєте, ніби й хочемо, але ніби й не хочемо. Шкода. Бо так: перше коло – йдемо вперед, перемагаємо всіх, потім часом і в другому колі йдемо вперед, перемагаєм всіх. Минулого року вийшли у перехідні матчі і раптом «здулися» перед «Карпатами». В цьому році «зовсім випадково» програли «Минаю» в останньому матчі – не вийшли в Прем’єр-лігу. То, знаєте, так: і хочемо, але якщо дадуть гроші. Якщо не дали грошей – значить, не хочемо», – розповідає Богдан Шиба.

Telegram Channel