Луцька «Волинь» в Охтирці переграє «Альянс» з Липової Долини (Відео)

Перемога!

Фото footboom.com

Голи забивали Ігор Сікорський та Іван Цюпа

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 8-й тур. «Альянс» (Липова Долина, Сумщина) – «Волинь» (Луцьк) – 0:2 (0:1 – Ігор Сікорський, 45+2 хв.; 0:2 – Іван Цюпа, 60 хв.)

21 жовтня 2020 року. Охтирка. Стадіон «Нафтовик». Без глядачів. Головний суддя С. Задиран.

«Волинь» здобула третю перемогу в сезоні. На виїзді лучани переграли новачка Першої ліги – «Альянс» з Липової Долини, що на Сумщині.

Рахунок на компенсованих хвилинах першого тайму відкрив Ігор Сікорський. Для нещодавнього новачка «Волині» це вже четвертий гол (і перший, забитий з гри).

Ближче до середини другого тайму перевагу гостей подвоїв Іван Цюпа.

Лучани набирають в семи поєдинках 12 очок і піднімаються із сьомого – відразу на четверте місце в турнірній таблиці.