Помер доброволець, на якому тестували вакцину від COVID-19 - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.76
Помер доброволець, на якому тестували вакцину від COVID-19

Волонтером був 28-річний лікар, який раніше працював із хворими на коронавірус.

Screen grab taken from video issued by Britain's Oxford University, showing a person being injected as part of the first human trials in the UK to test a potential coronavirus vaccine, untaken by Oxford University in England, Thursday April 23, 2020. Two volunteers have received the first vaccine trial against the COVID-19 Coronavirus on Thursday. (Oxford University Pool via AP)

Фото Pool.

Помер доброволець, на якому тестували вакцину від COVID-19

У Бразилії помер доброволець, який брав участь у клінічних тестуваннях вакцини проти COVID-19, розробленої британською компанією AstraZeneca спільно з Оксфордським університетом. Попри цей випадок, випробовування вакцини продовжуватимуться

Про це повідомили у Національному агентстві спостереження за здоров'ям Бразилії (Anvisa), повідомляє BBC.

В Університеті Сан-Паулу, який бере участь в координації третьої фази клінічних випробувань вакцини у Бразилії, додали, що доброволець був громадянином Бразилії. Місцеві ЗМІ повідомляють, що волонтером був 28-річний лікар, який раніше працював із хворими на коронавірус. У Anvisa цю інформацію поки не підтвердили.

Волонтером був 28-річний лікар, який раніше працював із хворими на коронавірус.

За даними видання, чоловікові дали дозу не експериментальної вакцини, а плацебо. Офіційно цю інформацію не коментують, посилаючись на захист медичної таємниці.

Раніше уряд Бразилії заявляв про плани придбати розроблену у Великобританії вакцину від коронавірусу та розгорнути потужності з її виробництва у Ріо-де-Жанейро. Паралельно з британською вакциною у Бразилії проводяться випробування китайської вакцини від коронавірусу виробництва компанії Sinovac.