Охочим переїхати в італійське село Санто-Стефано обіцяють протягом трьох років виплачувати щомісяця по 8000 євро - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
Охочим переїхати в італійське село Санто-Стефано обіцяють протягом трьох років виплачувати щомісяця по 8000 євро

Отакої!

Фото з Вікіпедії.

Охочим переїхати в італійське село Санто-Стефано обіцяють протягом трьох років виплачувати щомісяця по 8000 євро

Село Санто-Стефано на південному сході Італії пропонує великі гроші тому, хто зважиться туди переїхати. Щомісяця новоприбулим виплачуватимуть по 8 тисяч євро протягом 3 років.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на CNBC.

На такий крок місцева влада пішла з огляду на те, що в населеному пункті проживає 115 людей, більшість з них – мешканці за 65 років.

Взяти участь можуть або італійці віком від 18 до 40 років, або громадяни країн-членів ЄС, або ж іноземці з довгостроковою посвідкою на проживання.

Чиновники навіть розробили спеціальну програму з преміювання охочих. Втім, вони висунули й свої вимоги. Наприклад, взяти участь можуть або італійці віком від 18 до 40 років, або громадяни країн-членів ЄС, або ж іноземці з довгостроковою посвідкою на проживання.

Крім того, люди зобов’язані мешкати в Санто-Стефано протягом 5 років. Цей час вони повинні присвятити або роботі, або відкриттю власної справи.

До речі, новоприбулим бізнесменам можуть виплатити одноразову компенсацію в сумі 20 тисяч євро.  

Заявку на участь повинні подати до 15 листопада.