Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
Турчинов назвав опитування Зеленського злочином

Олександр Турчинов – доктор економічних наук, професор, член Національної спілки письменників України.

Фото turchynov.com.

Турчинов назвав опитування Зеленського злочином

Раджу не лише ігнорувати «опитування від Зеленського», а й документувати цей злочин та викликати правоохоронців

По це заявив колишній секретар РНБО Олександр Турчинов.

«Опитування від Зеленського» – це спроба в день голосування нахабно агітувати за провладну партію, зловживання владою та грубе порушення Конституції і законодавства України. Окрім того, так званих «волонтерів» «Слуги народу» наймають за необліковану готівку (чорний нал), що також є злочином.

Цинізм цього фарсу полягає ще і в тому, що у Зеленського були всі механізми для реалізації всіх своїх забаганок і обіцянок протягом перебування на посаді.

Брудні технології, застосовані Зе-командою, передбачають безпосередній вплив на виборців у день голосування. Вони намагатимуться пропускати людей через намети для опитування ще до того, як вони проголосують, щоб створити у громадян враження, що Зе-слуги турбуються про їх майбутнє та найближчим часом будуть реалізовувати популістичну маячню, зазначену в питаннях.

Цинізм цього фарсу полягає ще і в тому, що у Зеленського були всі механізми для реалізації всіх своїх забаганок і обіцянок протягом перебування на посаді (монобільшість, уряд, місцеві адміністрації). Він міг все це зробити, як зробив, зокрема, з легалізацією азартних ігор, про яку ніхто ні у кого не питав.

Раджу всім не брати участь у цьому злочинному фарсі, не ставати його співучасниками, демонстративно ігноруючи цю провокацію. А у випадку нав’язливого приставання до вас представників «Слуг народу» в місці розташування виборчих дільниць, – фіксувати ці порушення, складати акти та заяви про вчинення злочину і викликати правоохоронців», – написав Олександр Турчинов.

Нагадаємо, у мережі з’явився сайт «5 запитань» як альтернатива опитуванню Зеленського.

Telegram Channel