Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
Стрічка про долю кримських татар здобула головну премію на міжнародному кінофестивалі

Героями фільму сталі ті, хто засвідчив найбільшу трагедію мого народу - депортацію, яка забрала життя половини кримських татар, що жили в Криму.

Фото Артема Сліпачука / «День».

Стрічка про долю кримських татар здобула головну премію на міжнародному кінофестивалі

Мовиться про фільм «1944. Депортація»

Стрічка «1944. Депортація» про долю кримських татар здобула головну премію на міжнародному кінофестивалі в Туреччині в секції міжнародних документальних фільмів.

Про це у Facebook повідомила перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова.

«Пишаюсь людьми, які «оживили» історію мого народу в спогадах прекрасних та сильних людей, що пережили депортацію… Фільм «1944. Депортація» отримав головну премію на міжнародному фестивалі кіно в Туреччині - Antakya 8th International Film Festival - в секції міжнародних документальних фільмів.», - написала Джапарова, побажавши всім творцям стрічки нових перемог та звершень.

«Пишаюсь людьми, які «оживили» історію мого народу в спогадах прекрасних та сильних людей, що пережили депортацію», - написала Джапарова.

Перша заступниця глави МЗС нагадала, що прем’єра фільму «1944. Депортація» відбулась у Києві 18 травня 2019 року.  Його було створено Fresh Production Group на замовлення МІП.

«Героями фільму сталі ті, хто засвідчив найбільшу трагедію мого народу - депортацію, яка забрала життя половини кримських татар, що жили в Криму та яких по-звірячому вивезли до Середньої Азії в нелюдських умовах», - зазначила вона.

Telegram Channel