Володимир Зеленський віддав голос на місцевих виборах та посперечався з журналістами - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.56 € 34.22
Володимир Зеленський віддав голос на місцевих виборах та посперечався з журналістами

Президент проголосував.

Фото 24 канал.

Володимир Зеленський віддав голос на місцевих виборах та посперечався з журналістами

На виборчій дільниці виникла перепалка між Зеленським та журналістами

Володимир Зеленський зранку 25 жовтня проголосував на місцевих виборах. На виборчу дільницю президент України завітав у компанії першої леді та своїх охоронців.

Після голосування президент відповів на питання журналістів. Процес волевиявлення Володимира Зеленського транслювали на сторінці Офісу Президента. 

Про це інформує 24 канал.

Однак діалогу між представниками ЗМІ та президентом не було.

Один з представників ЗМІ запитав Зеленського про зміну його іміджу народного президента.

 

Спершу журналісти поцікавилися скільки коштувало опитування Зеленського і як президент звітуватиме перед громадою. Зеленський відповів, що усі цифри з'являться у звіті. Також один з представників ЗМІ запитав Зеленського про зміну його іміджу народного президента.

«Я той, хто я є. Я Володимир Зеленський і саме таким народився, таким я став. І саме за таку людину голосували люди. Щодо рейтингів – ми побачимо всі цифри. Для мене важливо, щоб ми обирали людей, яким ми довіряємо»,
– заявив президент.

 

Після цього почалася словесна перепалка, в яку вступила і прессекретарка Зеленського Юлія Мендель. 

«Я хочу закінчити, але у мене немає шансу. Ваше запитання довжиною в життя не дає можливості вам відповісти», – додав Зеленський. 

 

 

Джерело: 24 канал