Волиняни вісім разів зверталися до поліції через президентське опитування - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.76
Волиняни вісім разів зверталися до поліції через президентське опитування

Правоохоронці, які чергують на ДВК стежать, щоб опитування відбувалося за межами приміщення де відбувається голосування.

Фото suspilne.media.

Волиняни вісім разів зверталися до поліції через президентське опитування

На думку заявників, які телефонують на «102», відбувається нібито незаконна агітація

За останню добу до Нацполіції Волині вісім разів зверталися волиняни через опитування «5 запитань від президента». На лінії «102» заявники вказували на незаконну агітацію, - розповів Суспільному начальник ГУНП області Юрій Крошко.

Найбільше таких заяв правоохоронці отримали від ковельчан.

Найбільше таких заяв правоохоронці отримали від ковельчан. «На думку заявників, які телефонують на «102», відбувається нібито незаконна агітація. Зараз правоохоронці перевіряють усі фі факти чи є там склад виборчого законодавства», - каже Юрій Крошко.

Зі слів начальника Нацполіції Волині, правоохоронці, які чергують на ДВК, стежать, щоб опитування відбувалося за межами приміщення де відбувається голосування і після того, як виборець вже віддав свій голос.

Нагадаємо, 25 жовтня на Волині відкрилися 1121 виборча дільниця, одна з них запрацювала із запізненням. Працюють 59 ТВК. Українці обирають місцеву владу: голосуватимуть за депутатів сільських, селищних, міських, обласних, районних у містах рад, а також за сільських, селищних і міських голів. Віддати свій голос можна з 8:00 до 20:00.