Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
Хто став найкращим у велосипедній гонці з випробуванням у Луцьку

Фото зі сторінки Департаменту СМС ЛМР у Facebook.

Хто став найкращим у велосипедній гонці з випробуванням у Луцьку

У місті відбулися велоперегони в парку «Карамелька»

Учора провідний професіонал комунального закладу «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» Давид Ковальов організував та провів велоперегони в парку «Карамелька» (40-й А квартал), інформує Департамент сім`ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

Мета заходу: популяризація екологічного виду транспорту – велосипеду; популяризація здорового способу життя; надання шанувальникам велоспорту можливості вдосконалити спортивну майстерність.

Завершили велоперегони змаганням молодшої групи в «Елімінатор» (гонка з вибуванням).

Захід розпочався із велофігурки на велосипеді серед дітей 2007-2010р.н., за результатами якої визначалася кваліфікація на «Елімінатор». Потому відбулися змагання з «Крос-кантрі» серед учасників 2006 р. і старші. Завершили велоперегони змаганням молодшої групи в «Елімінатор» (гонка з вибуванням).

За результатами змагання «Елімінатор» серед дівчат місця розподілилися так:
І – Мозолюк Анна;
ІІ – Мозолюк Дарина;
ІІІ – Красільнікова Лєра.

« Елімінатор» серед хлопців:
І – Держай Влад;
ІІ – Кухарук Володя;
ІІІ – Громик Микола.

 

В «Крос-кантрі» найкращими стали:
І – Левченко Уляна;
ІІ – Грушицький Влад;
ІІІ – Шишмарьова Олександра.

Окремо відзначили наймолодших учасників Юрчук Аліну, Жолнач Вікторію та Юрчука Дмитрика. Диплом найактивнішого учасника отримав Войтюк Владислав.

Переможці та призери були нагороджені дипломами від КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради», солдодкими подарунками та призами.

 

 

 

Telegram Channel