52-річний чоловік розірвав бюлетені: він не міг розібратися, як їх заповнити - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.68
52-річний чоловік розірвав бюлетені: він не міг розібратися, як їх заповнити

Йому загрожує від 1 тисячі 700 від до 3 тисяч 400 гривень штрафу.

Фото Суспільне.

52-річний чоловік розірвав бюлетені: він не міг розібратися, як їх заповнити

52-річний мешканець Лиманського району розірвав чотири виборчі бюлетені через роздратування. Він не міг розібратися, як правильно їх заповнювати

Про це розповіли у пресслужбі Нацполіції в Одеській області, пише Суспільне.

На чоловіка склали адміністративний протокол за ст. 212-23 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йому загрожує від 1 тисячі 700 від до 3 тисяч 400 гривень штрафу.

Йому загрожує від 1 тисячі 700 від до 3 тисяч 400 гривень штрафу.

Напередодні в поліції розповіли, що за пошкодження бюлетенів до адміністративної відповідальності притягнули 54-річного мешканця міста Ізмаїл. Він нібито не знайшов вільної кабінки для голосування та вирішив заповнити бюлетені біля вільної урни. Члени комісії зробили чоловіку зауваження. Після цього чоловік також порвав бюлетені, викинув їх в урну та покинув приміщення.

Раніше в поліції повідомили про ще одного мешканця Ізмаїлу, який порвав бюлетень в кабінці для голосування. Свій вчинок чоловік пояснив тим, що не бажає віддавати свій голос жодній політичній силі.