На «Ягодині» молдаванин давав прикордоннику сто євро, щоб той пустив в Україну - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.76
На «Ягодині» молдаванин давав прикордоннику сто євро, щоб той пустив в Україну

Хабар на Ягодині.

Фото прикордослужби.

На «Ягодині» молдаванин давав прикордоннику сто євро, щоб той пустив в Україну

Іноземець, який перетинав українсько-польський кордон, спробував підкупити прикордонника на Волині

Сьогодні в пункті пропуску «Ягодин» громадянин Молдови, який слідував з-за кордону, запропонував військовослужбовцю неправомірну винагороду.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Іноземець сподівався, що євро допоможуть йому безперешкодно потрапити до України без наявного поліса страхування, який покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19.

Прикордонник, проявивши нульову толерантність до корупції, від хабаря відмовився, а молдованину, за пропозицію неправомірної вигоди службовій особі, доведеться надавати пояснення співробітникам Нацполіції.

 

 

До слова, сьогодні в прикордонному відомстві розпочалася антикорупційна акція «Прикордоннику, не бійся повідомити про відомі тобі факти корупції на кордоні!». Заходи триватимуть до 30 жовтня та націлені, перш за все, на підвищення рівня свідомості персоналу щодо запобігання та викриття можливих фактів корупційних проявів у відомстві. Однак, вчергове наголошуємо, що законом передбачена кримінальна відповідальність за протиправні діяння на кордоні як з боку персоналу Держприкордонслужби так і осіб, які намагаються втягнути правоохоронців у протиправну діяльність.

Джерело: Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон